צרו קשר

וואצאפ

אודות

כל הביטוחים בבית אחד

קצת עלינו

מגן בריאות – נבחרת מומחים בניהול סיכוני ביטוח מאז ולתמיד

ברוכים הבאים למגן בריאות סוכנות לביטוח בע"מ מקבוצת אורן מזרח.

הסוכנות הוקמה בשנת 2008 ע"י אופיר בנימין וצוריאל עמיאור – שני חברים שיצאו לדרך, חלמו, האמינו והגשימו את בנייתה של פירמה, המשרתת כיום כ-21 אלף לקוחות בתחום הביטוח, הפנסיה והפיננסים. בשנת 2010 הפכה מגן בריאות לתאגיד ביטוח מורשה מטעם משרד האוצר. בשנת 2021 הפכנו לחלק מקבוצת אורן מזרח, ומכאן השמיים הם הגבול.

נחישות, התמדה וחזון ממוקד לקוח – אלו הם חומרי הדלק שהניעו אותנו קדימה, ומזמנים לנו כיום את הסיפוק והגאווה להיות אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בתחום, שעובדת עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל.

סוכנות בהתפתחות מתמדת

נאמנים לתפיסת העבודה שלנו, הדוגלת בהתפתחות מתמדת על מנת לספק את המיטב ללקוחותינו ולדייק כל ביטוח לצרכיהם – חיפשנו את החיבור הנכון שיוכל למנף אותנו לשלבים הבאים. כך, ביצענו מהלך אסטרטגי ממעלה ראשונה – הרמנו את הכפפה שהגישה לנו קבוצת אורן מזרח סוכנות הביטוח הגדולה והמובילה בישראל, שהציעה לנו להתמזג לתוכה, ולהביא את היכולות וההתמחות שלנו לעסקי הסוכנות וללקוחותיה. לאחר בחינת הדברים לעומק מצאנו שהחיבור הזה יוצר יתרון גם עבור לקוחותינו ועובדינו.

בהמשך, בנינו אסטרטגיה ברורה ותוכנית פעולה מסודרת, במסגרתה ביצענו תוך שנה אחת 3 מיזוגים נוספים לתוך מגן בריאות, שהכפילו את היקף פעילותנו: גלובס פיננסים בניהולו של ירון כהן -CFP , גלובל סוכנות לביטוח, טיב קפיטל ועוד היד נטויה…

מומחיותנו: ניהול כספים וניהול סיכוני ביטוח תוך מיקוד במבוטח ובתא המשפחתי

המיקוד שלנו הוא במבוטחים ובתא המשפחתי שלהם, במטרה לדייק עבורם את תיק הביטוח ותיק הכספים בהתאם לצרכיהם, אורח חיים ומטרותיהם. העמידה לצד הלקוח והתא המשפחתי היא שליחות מבחינתנו, ולמימושה אנו מגייסים את כל המשאבים הנדרשים כדי לספק לכל לקוח את הטוב והמדויק ביותר עבורו.

לצד מומחיותנו בניהול סיכוני בריאות, סיעוד, חיים ותאונות, יש לנו מומחיות ייחודית בניהול כספים. אנו מנהלים את כספי הלקוחות, החל מכספי פנסיה ועד לניהול כספים פנויים, בעזרת מגוון תוכניות המותאמות על פי פרמטרים אישיים ומשפחתיים.

 מגן בריאות היא בית לכל המבוטחים

במגן בריאות מתגלם השילוב האטרקטיבי של סוכנות ביטוח גדולה ויציבה לצד בית חם המעניק יחס אישי ומקצועי לכל מבוטח. המנטרה שלנו היא לעשות את המיטב על מנת לספק לכל אחד ואחת מענה לכל שאלה, בקשה או סוגיה ביטוחית.

החזון שלנו

אנו שואפים לכך שכל לקוח ייתן בנו את מבטחו ואמונו, ובהתאם לכך, יספר וימליץ עלינו למשפחתו ולמכריו. לאורך הדרך נוכחנו כי כל לקוח מרוצה ממליץ לעוד 5 מכרים לפחות, וכך  אנו גדלים בעקביות, ויחד איתנו גדלות האפשרויות המיטיבות עם לקוחותינו.

 

0

שנות ניסיון

0

עובדים

0

לקוחות בארץ

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם