מי אנחנו

'מגן בריאות סוכנות לביטוח בע"מ' - כשמה כן היא, קבוצה שעוסקת בתחום הגנות הביטוח, אנו מתמחים בעיקר בעבודה עם קיבוצים, משקי בית פרטיים, יחידים ועצמאיים בתחומי ביטוח החיים, אובדן כושר עבודה, הבריאות, הסיעוד ותאונות אישיות. "תכנון ניהול וגידור" סיכונים הוא תחום מתפתח בעולם הביטוח ודורש מיומנות מקצועית רבה לצד יכולות מוכחות לטיפול בתביעות על הצד הטוב ביותר. לדעת לעמוד על זכויות המבוטחים אל מול חברות הביטוח זה מקצוע שמצריך ניסיון, קשרים והרבה רצון טוב במיוחד בזמנים שחברות הביטוח מקשות ולא תמיד בצדק.

בעת התכנון אנו לוקחים בחשבון את כל מקרי הביטוח כדי למנוע מצבים שעלולים להביא לקריסה כלכלית, או להוצאות בלתי צפויות של מאות אלפי ₪ עקב אירוע בלתי צפוי של מחלה או תאונה ובסופו של התהליך מחליטים יחד אתכם על התוכנית הכי מתאימה בהתאם לתקציב ולפרמטרים נוספים.

אנחנו פועלים על פי מתודה של: family office השמה את הלקוח במרכז וזאת בשונה מסוכנויות "ניהול הסדרים פנסיוניים" אשר שמות את המעסיק במרכז. יחד עם זאת כל התחומים בהם אנו מטפלים משיקים ומשתלבים עם החיסכון הפנסיוני שלכם וההסתכלות המקצועית שלנו לוקחת בחשבון את: מצבכם המשפחתי, הבריאותי, עיסוקכם, הכנסתכם ועוד פרמטרים המשליכים על תכנון הביטוח האישי והמשפחתי ברמה המיטבית.

כל צוות המשרד עובד הדרכות באופן שוטף ומתעדכן בכל החידושים, היבטי המס והטכנולוגייה העדכניים ביותר. צוות מנהלי המשרד בעל רקורד מרשים של תפקידי שטח וניהול בתחומים הביטוח והכספים ובעל הכשרות מקצועיות כגון: מתכנני פרישה או לימודים גבוהים בתחום הכלכלה, הכספים ותכנון פיננסי לגיל השלישי.

רבים אומרים לנו : "יש לי סוכן ביטוח דרך מקום העבודה" ואנו מסבירים כי אין התנגשות ביננו לבין נותני שירות אחרים המטפלים בנושאי פנסיה דרך העבודה, או בנושא ביטוחי רכב ועוד ועל כן המבט שלנו תמיד אובייקטיבי, יתרה מכך אנו פעמים רבות מנחים ומלווים את לקוחותינו בתחומים אלו ומסבירים להם מה הדבר הנכון והטוב ביותר עבורם אל מול נותני השירות האחרים בביטוח. 

פגישה אחת עם סוכן ביטוח שווה לעיתים כסף שכן הוא יכול לאתר הוצאות מיותרות או תשלומים על כפילויות, אין תחליף לטיפול אישי ע"י איש מקצוע בכל הקשור לתכנון וניהול סיכוני ביטוח, נשמח לעמוד לרשותכם אל תהססו לפנות אלינו.

 

בין לקוחותינו: חברות, מפעלים, ועשרות קיבוצים וארגונים רבים במשק.

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת