במה אנחנו הכי טובים

ישנם מספר נושאים בהם יש לנו במגן בריאות יתרון יחסי על פני השוק ועל פני סוכנויות ביטוח אחרות מה שהופך אותנו לעדיפות הראשונה בקרב אלפי מבוטחינו.

 

אנו לא ממהרים לבטח כל אחד בכל תחום ומסבירים תמיד כי ביטוח זהו תחום אין סופי עם התמחויות רבות וישנם תחומים בהם אנו לא נותנים שירות.

 

כמו שרופא עיניים ידע לתת שירות פחות טוב מאורתופד במקרה פציעות גפיים ועורך דין המתמחה במקרקעין עדיף בעת רכישת דירה על פני עורך דין המתמחה בנזיקין, כך גם בדיוק בביטוח וחשוב לבדוק את הדברים האלו מראש.

 

ישנם כאלו שעושים הכול מהכול וכך רמת המקצועיות והשירות נפגעת מאוד כיוון שאין התמחות מוגדרת בבחינת "תפסת מרובה לא תפסת" אנחנו במגן בריאות מתמחים בתחום מוגדר מאוד והוא: תכנון וניהול סיכוני ביטוח למשפחות, יחידים, עצמאיים וקיבוצים, אנו עובדים על פי מתודה מאוד מוגדרת ושיטתית המוכיחה את עצמה פעם אחר פעם אצל אלפי מבוטחי מגן בריאות.

 

אנו מאתרים כפילויות ביטוח, ביטוחי סרק שאינם נחוצים, תשלומים גבוהים לביטוחים שניתן להוזיל ויוצרים חלופה טובה

ונכונה יותר כמעט בכל המקרים, כל הקשור לנושאי: בריאות, חיים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות וביטוחי סיעוד זה המגרש שלנו וכאן אנו יודעים לתת לכם את הפתרון המושלם בהתאם לשיקולי תקציב, מצב רפואי, מצב משפחתי, עיסוקכם והכנסתכם.

 

לצד כל אלו צוות המשרד מקצועי מאוד וזמין תמיד בזמן תגובה מהיר מאוד, אנו נגישים לפגישות שירות בכל עת עם כל לקוח ומעדיפים את המגע האישי, לא הכול מושלם אבל יש לנו את הלב ואת הרצון לתת את הטוב ביותר וכשצריך גם להילחם עבורכם מול מחלקות התביעות בחברות הביטוח שמערימות לא פעם קשיים שלא בצדק.

 

מעולם לא נדחתה במשרדנו תביעת ביטוח שלא בצדק, אנו נעשה כל דבר אפשרי על מנת לממש את זכותכם לפי הפוליסות שרכשתם ועליהן שילמתם.

 

אנו רואים בעיסוקנו שליחות וזה מוקרן החוצה ללקוחות המשרד.

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת