תפעול פנסיוני

החל מינואר 2016 האחריות על תשלומים לקופות הפנסיוניות של העובדים עוברת אל המעסיקים.

לראשונה, מטיל משרד האוצר אחריות ישירה על המעסיק בהקשר לסליקת הכספים של העובדים, לרבות אירועים בהם נדרשים הודעות על קליטה או סיום העסקת עובדים, בקרת תשלומים וטיפול בחריגים שגויים ועוד. מגן בריאות עובדת בתחום התפעול עם חברת סמארטי שהינו המתפעל הפנסיוני הגדול בישראל ומאפשרת למעסיקים קבלת שירותי תפעול מלאים על ידי צוותים מקצועיים, בעלי התמחות וניסיון רב שנים בעולם הפנסיה ומערכות שכר.          

                                                                                        

תוכנת התפעול מקיימת פתרונות אינטגרטיבי הכוללים שליחה מאובטחת של הקבצים לכלל הגופים המוסדיים, קליטת ההיזון החוזר במערכת השכר, תוך ניתוח הליקויים והצפת החריגים לצורך תיקונם. 

פתרונות הסליקה מאפשרים למעסיק להעביר ישירות את תשלומי הפנסיות והפרמיות לגופים מוסדיים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וללא צורך בחשבונות נאמנות. שימוש באמצעי סליקה אלו מאפשר התאמה מלאה בין הכסף והמידע שהועבר לקופות השונות, לבין מידע כפי שנקלט לאחר פיצולו בין התכניות הפנסיוניות של העובדים.

 

התהליך כולל אינטגרציה למערכת השכר הקיימת אצל המעסיק המאפשר לנהל ולבקר את התהליכים במקום מרכזי, תוך משלוח מאובטח של קבצי הסליקה ממערכות החברה ישירות לכלל הקופות והחברות .

 

השירות כולל דו"חות מובנים לבקרה על נכונות שמות, קופות ומספרי הזיהוי בהתאם לנתוני משרד האוצר, כמו כן קליטת מידע בממשק מעסיקים מהיצרן למערכת המידע ובנוסף דו"חות אוטומטיים כגון:

 

  1. דו"ח שגויים לאחר קבלת ממשק מהקופות.

  2. דו"ח עובדים לקופה בחתך חודשים.

  3. דוח הפקדות לעובד בודד.

  4. דוח העברה למס"ב.

  5. דו"ח עוזבים-עובדים ללא תשלום החודש ("חשודים" לעזיבת עבודה).

  6. דו"ח  חדשים- עובדים עם תשלום ראשון לקופה.

  7. דו"ח עובדים ללא מספר חשבון עמית/פוליסה.

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת

מגן בריאות