צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות – אי אפשר בלי זה. נקודה.

נגיד שהיו אומרים לך, שיש באפשרותך לרכוש גלולת פלא שתפעל להציל את בריאותך או את בריאות היקרים לך בכל פעם שזו תעמוד בסכנה – היית קונה, נכון? בריצה אפילו! אלא שעדיין לא פותחה גלולה כזו. פותח רק התחליף שלה – ביטוח בריאות.

חשבת כמה פעמים אנחנו אומרים "העיקר הבריאות"? אז לא די באמירה. חיוני ביותר גם לעשות צעדים ממשיים כדי לספק לעצמנו גיבוי בריאותי מלא. גיבוי מסוג כזה לא תוכל לספק לנו מערכת הבריאות הציבורית – ודאי שלא בכל רגע ובטח שלא בכל מצב. ענף הביטוח לעומת זאת  מציע מגוון ביטוחי בריאות, שמהווים גיבוי הולם, ופעמים רבות אף מצילים חיים.

אמרתם ביטוח בריאות פרטי – אמרתם רפואה פרטית, והבשורה הטובה היא שמדובר בשירות זמין לכל אחד ואחת מאיתנו. זו רפואה שנמצאת מחוץ למערכת הבריאות הציבורית על מורכבותה והגבלותיה, והיא בשליטתנו.

כי ביטוח בריאות מקנה למבוטח שליטה מלאה במהלכים הרפואיים, בלי תלות בוועדות בקופות החולים ומשרד הבריאות, ובלי המתנות מורטות עצבים לאישורים שמתעכבים. עם ביטוח בריאות אפשר למשל לבחור רופא בארץ או בחו"ל לפי העדפה אישית, או לעבור ניתוחים, השתלות או טיפולים מיוחדים כלשהם לפי הנדרש, כשחברת הביטוח תישא בעלויות.

 מגן בריאות נמצאת כאן בשבילכם עם ביטוחי בריאות מצילי חיים, שיבטיחו  לכם וליקרים לכם טיפול רפואי מיטבי בכל שלב בו תידרשו לכך.

קבל הצעה
ביטוח בריאות

ביטוח לכיסוי תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות

חלק מהתרופות הללו מצילות חיים, ועלויותיהן מגיעות לכדי מאות אלפי שקלים.

קבל הצעה

ביטוח לכיסוי ניתוחים ומחליפי ניתוח

במצבים רפואיים בהם המבוטח נדרש לעבור ניתוחים בארץ או בחו"ל, הביטוח מכסה עלויות עצומות של ניתוחים, מקצר תורים, ומאפשר לבחור את המנתח והמוסד רפואי.

קבל הצעה

ביטוח לכיסוי השתלות

השתלות איברים יכולות להציל חיים ולשפר איכות חיים של חולים במצבים רפואיים קשים. שירות ההשתלות שכלול בסל הבריאות בארץ כרוך בהמתנה רבת שנים, שיש ממתינים שנפטרים במהלכה. לעומת זאת, אנשים עם ביטוח השתלות פרטי יכולים לעבור השתלה במוסדות רפואיים מובילים בחו"ל, תוך קיצור זמני ההמתנה באופן שעשוי להציל חיים. במקרים מסוימים, הביטוח אף מעניק את מלוא המימון לניתוח.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם