צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ביטוח מנהלים

ביטוח מנהלים

החיסכון הפנסיוני שעובד עבור כל עובד

מהו בעצם ביטוח מנהלים?

זהו ביטוח פנסיוני שנעשה עבור מנהלים ועובדים שכירים במסגרת פוליסה לביטוח חיים.  בביטוח נכללות הפקדות לפיצויים ולתגמולים. עלויות הביטוח מתחלקות בין העובד המבוטח לבין מעסיקו. החלק שמופרש לפיצויים נועד לשמש כקופת פיצויי הפיטורים במקרה של עזיבת העובד או פרישתו.

 

ישנם 3 מרכיבים המשולבים במסגרת תוכנית ביטוח המנהלים:

  1. חיסכון שנועד עבור גיל פרישה – ​ חיסכון לטווח ארוך המיועד לשימושו של המבוטח לאחר פרישתו לגמלאות. את התשלום מקבלים בצורה של קצבה חודשית ובהתאם לתנאי הפוליסה. זאת בשונה ממה שהיה נהוג בעבר, כאשר למבוטח הייתה אפשרות לבחור בין קבלה של סכום הוני חד פעמי לבין קבלת קצבה חודשית.

 

  1. ביטוח עבור אובדן כושר עבודה – נועד לכסות מקרים בהם אדם נמצא במצב של אובדן כושר עבודה, בין אם מלא ובין אם חלקי, בגין אירוע שקרה לו במהלך תקופת הביטוח. במקרים כאלה המבוטח יקבל פיצוי חודשי שישולם לפי תנאי הפוליסה.

 

  1. ביטוח חיים/ריסק במקרה של פטירת המבוטח – היה והמבוטח נפטר, מוטביו זכאים לקבל את סכום הביטוח. בהעדר מוטבים, הסכום ישולם ליורשי הנפטר על פי חוק.

 

תקנות מס הכנסה מכירות בביטוח מנהלים כקופת גמל. הביטוח מזכה הן את העובד והן את מעסיקו בהקלות מס. צבירת החיסכון כפופה אף היא אל תקנות מס הכנסה.

קבל הצעה
ביטוח מנהלים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם