צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

השקעות אלטרנטיביות

השקעות אלטרנטיביות

גיוון השקעות ופיזור סיכונים – זה עובד!

מה ידוע לך על השקעות אלטרנטיביות?

אם תיק ההשקעות שלך מורכב בעיקרו ממניות ואיגרות חוב – נראה שהגיע הזמן להתקדם. משקיעים רבים נוטים בשנים האחרונות לשלב בתיקי ההשקעות שלהם השקעות אלטרנטיביות. מדובר על מכשירים פיננסיים מבוססי השקעות לא סחירות מתחומים שונים כדוגמת נדל"ן בארץ ובחו"ל, קרנות גידור, קרנות השקעה פרטיות, סחורות ועוד שיטות מסחר חדשניות.

הכירו 2 סוגים עיקריים של השקעות אלטרנטיביות:

  1. פרויקט ייזום – רכישת מגרש, בניית בניין ומכירת הדירות שבו, או השכרתן ומכירת הנכס כולו כנכס מניב. חלוקת התקבולים: קרן + תשואה/ריבית לאחר מימוש.
  2. פרויקט מניב – רכישת נכס המשמש למגורים או מסחר, שכולל שוכרים, השבחת הנכס ומכירתו בתקופה שמוגדרת מראש. חלוקת התקבולים:  תשואה/ריבית שוטפת שמחולקת על בסיס רבעוני + חלוקת רווחים נוספת לאחר המימוש.

מה עושה את ההשקעות האלטרנטיביות לפופולריות?

השקעות אלטרנטיביות הן לא תחום חדש, אך זהו בהחלט תחום  שצובר בשנים האחרונות פופולריות רבה אצל  משקיעים רבים. יש לכך כמה סיבות וביניהן:

  • אנו עדים כיום לתחרות גבוהה בין יותר ויותר מכשירי השקעה. מצב זה הביא להנגשת ההשקעות האלטרנטיביות במחירים נמוכים יותר מאשר בעבר. ציבור המשקיעים הנרחב נחשף לתחומים שבעבר היו מנת חלקם של משקיעים גדולים בלבד. כיום, כולם יכולים ליהנות מיתרונותיו של התחום האלטרנטיבי.
  • הצורך לגוון את תיק השקעות ולפזר סיכונים – בזמנים של ריבית אפסית, כאשר משקיעים רבים מבקשים להתפרס על פני מגוון אפיקים על מנת להקטין סיכון ולהגדיל תשואה בתיק ההשקעות – שילוב של השקעות אלטרנטיביות בתיק ההשקעות הינו מהלך מתבקש.
  • למכשירי השקעה אלטרנטיביים יש יתרון חשוב – הם לא מושפעים מתנודתיות שוק ההון, ובהתאם לכך יש משקל רב לתרומתם לבניית תיק השקעות מאוזן.

 השאיפה לשלב השקעות אלטרנטיביות בתיק ההשקעות היא חלק מתכנון פיננסי מקיף.
מגן בריאות לשירותכם – נשמח לייעץ, לסייע ולטפל עבורכם בנושא

קבל הצעה
השקעות אלטרנטיביות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם