צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

לשכת שירות למעסיק

לשכת שירות למעסיק

לשכת השירות למעסיק נועדה להגן על המעסיק וללוות אותו בתוך נבכי חוקי הפנסיה והרגולציה,  חוק פנסיית חובה בשילוב עם הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה מכבידים מאוד על נושא ההבנה והתפעול של הנושא הפנסיוני.

​מבלי משים מעסיקים רבים נקלעים למקרים בהם הם נשארים חשופים לתביעות מצד גורמים שונים: עובדים, ארגוני עובדים, חברות ביטוח, תמ"ת ועוד. במקרים רבים תביעות אלו מוצדקות למרות שהמעסיק פעל בתום לב וסכומי התביעה מגיעים למאות אלפים ומעבר לכך.

בעזרת מגון השירותים הניתנים ע"י לשכת השירות למעסיק אתם יכולים להיות רגועים כי תקבלו את השירות המקצועי והמקיף ביותר ומעל הכול יש לכם כתובת אחת שסוגרת את כל הקצוות.

שירותים הניתנים למעסיק

הביטוח הפנסיוני מהווה נדבך חשוב במערך התנאים הסוציאליים בארגון ובמערכת יחסי העבודה בו ומשמש משענת כלכלית עיקרית למבוטח ולמשפחתו בעת אובדן כושר עבודה מוות או יציאה לגמלאות. בשנת 2008 במסגרת צו ההרחבה שנחתם לעניין פנסיית חובה חלה על כל המעסיקים במשק החובה לבצע הפקדות עבור חיסכון פנסיוני לכלל עובדים.

כל עסק מתמודד עם מגוון אתגרים וצרכים הדורשים מענה גם בתחום הפנסיה כל עסק דורש תשומת לב  אישית להתאמת מענה נכוון ומתאים גם למעסיק וגם לעובדים.

​לשכת השרות , מתמחה במתן מענה מקיף למעסיקים ופועלת ללא לאות על מנת לאפשר לך לספק לעובדיך את המגיע להם על פי חוק, זאת תוך שמירה על האינטרסים שלך ומהלך ניהול תקין.

צרו קשר לקבלת הצעה משתלמת!

 

קבל הצעה
לשכת שירות למעסיק

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם