צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

ניהול תיקים

ניהול תיקים

ניהול תיק השקעות מקצועי – שירות אישי ושקט נפשי

נחת לחשבון הבנק שלך סכום נכבד מעסקה מוצלחת? קיבלת ירושה? צברת חסכונות מרשימים עם השנים? קיבלת כספי פרישה וברצונך לשמור אותם זמינים ונזילים? לזה קוראים צרות של עשירים! ועדיין יש לך סיבה טובה להתלבט באשר לדרך בה יושקע כספך, כך  שערכו יישמר, וניתן יהיה גם לייצר ממנו הכנסה נוספת.

עוד התלבטות שעולה בשלב כזה היא במה לבחור: ניהול תיקים מקצועי או ניהול כספים באופן עצמאי? לצורך גיבוש החלטה בנושא זה, יש לקחת בחשבון מהם המאפיינים האישיים שלך, כמה זמן פנוי יש לך להתעסק בניהול כספים, מה הן הציפיות שלך באשר לפירות ההשקעה, ומהם מאפייני החיסכון (היקף, טווח ההשקעה, הייעוד וכו').

ננסה לעזור לך בהחלטה כשנפרוס כאן את היתרונות של ניהול תיקים מקצועי:

  • השילוב המנצח של ניהול מקצועי ושירות אישי – כן, כן, מנהל התיקים שלך יפעל למענך במלוא המקצועיות – ראשית הוא יבנה לך תיק השקעות על פי הצרכים שלך ובהתייחסות לטווח ההשקעה הרצוי, לתשואה, לסיכון, למיסוי ועוד. כמו כן, יעקוב מדי יום אחר מהלכי השוק ועל ההשפעה האפשרית שלהם על התיק שלך.
  • מומחיות, מומחיות ועוד מומחיות – כי ניהול תיק השקעות מקצועי נעשה בידי מומחה מורשה לניהול תיק ניירות ערך. המומחה הזה יבחר בין חלופות ההשקעה למיניהן באופן מושכל ומתוך הבנה מעמיקה של תנאי השוק, לרבות השפעות צפויות על מרכיבי התיק. כמו כן, הוא ינהל מעקב אחר ההשקעות השוטפות, ויבצע פעולות נדרשות בעקבות שינויים בשוק. ככה זה מומחה!
  • רמת השליטה בתיק היא על פי בחירתך – זה אומר שבאפשרותך לקחת חלק פעיל במלאכת הניהול – לתת למנהל התיק הנחיות לפעילותו בתיק, ולהציב לו את גבולות הפעילות. תוכלו לעבוד בשיתוף, כשלרשותך יעמדו הידע והניסיון של איש מקצוע שיודע לנהל סיכונים ולהשיג עבורך את התשואה המיטבית.

מומחי מגן בריאות ישמחו לייעץ לך לקבלת החלטה מושכלת
ולעמוד לשירותך בניהול הכספים – זו המומחיות שלנו!

קבל הצעה
ניהול תיקים

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם