צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

פוליסת חיסכון

פוליסת חיסכון

דור חדש לתוכניות החיסכון וההשקעה

מי לא רוצה להגשים חלומות?

לכולנו יש חלומות – לקנות דירה, לנהוג ברכב נחשב, לטייל בעולם, לממן את לימודי האוניברסיטה לילדים, ועוד.  הדרך להגשים חלומות כאלה ואחרים היא באמצעות חיסכון,  וככל שהוא ינוהל טוב יותר – כך המטרות יושגו מהר יותר.

לכן, אם חיפשת חיסכון מנוהל טוב, עומדת לרשותך האפשרות של פוליסת חיסכון או פוליסת השקעה, הנחשבת לדור החדש של תוכניות חיסכון והשקעה בענף הביטוח.

וככה זה עובד:  

  • ההפקדות לבחירתך – ניתן להפקיד בכל עת סכום חד פעמי, או להפקיד מדי חודש סכום בהוראת קבע. ניתן להוסיף לתוכנית מעת לעת גם סכומים חד פעמיים.
  • מגוון מסלולי השקעה – פוליסות החיסכון מאפשרות להשקיע במגוון מסלולים ואף לשלב מסלולים. לכל מסלול אופי ותקופת השקעה שונים, וכן מענה לצרכים השונים של המשקיעים.
  • נזילות בכל שלב – פוליסת החיסכון מאופיינת בנזילות מיטבית. בכל שלב באפשרותך  למשוך ממנה כספים (בהתראה של 4 ימי עסקים). המשיכות יכולות להיות חלקיות או עפ"י רווחים.
  • דמי הניהול שקופים וקבועים – למעשה הם מהווים את העלות היחידה שצריך להשקיע בפוליסות חיסכון, שכן אלו אינן כוללות עמלות כמו עמלת קנייה ומכירה, דמי משמרת, דמי נאמן, שיעור הוספה וכיו"ב.
  • ליהנות מדחיית תשלום מס על הרווחים – מי שמעוניין לעבור ממסלול השקעה אחד למשנהו, יוכל לעשות זאת ללא תשלום מס רווחי הון, מכיוון שהמס נגבה במועד מימושו של הכסף. זהו יתרון המאפשר להרוויח תשואה גם על כספים שעדיין לא שולמו כמס רווחים.
  • גמלאים מקבלים הטבות מס – לגמלאים יש זכאות לפטור ממס על רווחים עד לגובה התקרה של הפוליסה.
  • היתרון הייחודי – משיכת התוכנית כפנסיה לכל החיים: מכיוון שפוליסת החיסכון היא מוצר של חברת הביטוח, ניתן למשוך את התוכנית כפנסיה שתשולם לכל החיים. סכום הפנסיה ייגזר מן הזכויות שיירשמו לזכותך במועד הכניסה לתוכנית.
  • תוכנית החיסכון מנוהלת כתיק השקעות – הכסף שנצבר בפוליסה מנוהל כתיק השקעות לכל דבר. ניתן לצפות באינטרנט מדי יום בנתונים המתעדכנים ולקבל מידע על מסלול ההשקעה ועל ביצועיה של התוכנית.

 מומחי ניהול הכספים של מגן בריאות עומדים לרשותך בכל שאלה, ייעוץ וטיפול בנושא פוליסת החיסכון

קבל הצעה
פוליסת חיסכון

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם