צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

קופות גמל

קופות גמל

מכשיר החיסכון הפנסיוני שמיטיב עם כל הצדדים

נעים מאוד, קופת גמל לתגמולים: מכשיר חיסכון פנסיוני לשכירים ולעצמאיים.

בקופות הגמל החיסכון מתבסס על צבירת חלק מתוך הכנסתו החודשית של העמית – לגיל פרישה.

וככה זה עובד:

העיקרון המנחה של קופות הגמל הוא הפרשת חלק מן ההכנסה החודשית לטובת חיסכון לגיל פרישה. את הכסף המצטבר בקופת הגמל מנהלת חברה מורשית מטעמו של משרד האוצר. מכאן שהחיסכון יכול להניב תשואות, שנובעות מהשקעה בשוק ההון. הרווחים – פטורים ממס.

עם הגיעו של העמית לגיל פרישה, הוא יקבל את  הכסף שנצבר בקופה, כולל התשואות שהושגו (בניכוי דמי הניהול), כקצבה חודשית  קבועה המהווה תחליף לשכר החודשי. הכללים והמועדים – הן להפקדתם של הכספים ושיעורם וכן למשיכתם – נקבעים עפ"י החוק. בהתאם, ישנן נסיבות בהן החוק מאפשר משיכה של הכספים גם כסכום חד-פעמי.

כעמית ניתנת לך האפשרות לבחור במסלול ההשקעה של הקופה על פי השיקול האישי שלך. ניתן גם לעבור בחופשיות ובכל עת ממסלול למסלול, וזאת ללא עלות וללא פגיעה בזכויות. כל מעבר כזה צריך להיעשות, כמובן,  בצורה שקולה ולאחר שכל האפשרויות נבחנו ביסודיות.

במגן בריאות נשמח לסייע לך בהחלטה המקצועית – איזו קופת גמל לבחור,
וכן אם וכיצד יש לעבור בין מסלולים

קבל הצעה
קופות גמל

קופת גמל לשכירים

החל מ-2008, כל מעסיק מחויב על פי חוק פנסיה חובה להעניק חיסכון פנסיוני לעובדיו. בידי העובד נתונה רשות הבחירה במכשיר החיסכון (למשל, קופת גמל) וביצרן שלו. המעסיק מחויב להפקיד בתוכנית מדי חודש את הסכומים, בהתאם לקבוע בחוק.
כאשר עובד שכיר בוחר בקופת גמל, המעסיק יפתח עבורו את הקופה, ויבצע אליה מדי חודש הפקדה, שכוללת את חלקו שלו ואת החלק של העובד שמנוכה משכרו. המעסיק יפקיד לקופה גם סכומים עבור מרכיב הפיצויים. בסופו של יום, העמית השכיר נהנה מהשתתפות המעסיק, וכולם נהנים מהטבות מס.

קבל הצעה

קופת גמל לעצמאים

כאשר עובד עצמאי מפקיד כספים לתוכנית חיסכון פנסיוני, המדינה מעניקה לו בסוף השנה הטבות מס. את ההפקדות מחשבים לשנה שלמה (מ-1.1 עד 31.12) על פי הכנסה שנתית מזכה. ניתן לבצע אותן בפעם אחת לכל השנה או מדי חודש. ההטבות הללו מוענקות לתוכניות שונות, ביניהן קופות הגמל. כדי ליהנות מהן במלואן, העצמאי צריך להפקיד סכומים מרביים בהתאם להכנסתו.

קבל הצעה

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם