צרו קשר

וואצאפ

השירותים שלנו

קרן השתלמות

קרן השתלמות

חיסכון אחד ויתרונות רבים לו

קרן השתלמות היא מושג שעולה כמעט בכל שיח פיננסי, ותמיד בהקשר חיובי. איך לא? זהו ערוץ החיסכון היחידי כיום, ששכירים ועצמאים יכולים לצבור בו כספים לכל מטרה לטווח הבינוני.

בתום שש שנים מפתיחתה, ניתן לפדות את הקרן כסכום הוני חד-פעמי. אפשר לפדות חלק מהכסף גם לפני תום שש השנים, לשמור על היתרה בקרן, וכך להמשיך וליהנות מתשואות המאפשרות לך לבצע משיכות חלקיות נוספות ככל שיידרש לך ובכל עת.

 ויש עוד יתרונות:

  • יש הטבות מס! בין ערוצי החיסכון לטווח בינוני, קרן השתלמות היא היחידה המזכה אותך בהטבות מס על ההפקדות. עברו 6 שנים מפתיחת הקרן? יש לך אפשרות לפדות את הסכום + הרווחים שצברת, מבלי לשלם מס.
  • רמת הסיכון נתונה לבחירתך – קרן השתלמות מציעה מגוון מסלולים החל מהסולידיים ועד למסלולים מתמחים. יש לך אפשרות לבחור איזו רמת סיכון רצויה לך בהתאם לפרופיל הסיכון שנכון ומתאים לך.
  • המעבר מאפיק לאפיק אינו כרוך בהפסד – אם ברצונך לפצל חלק מהכספים לאפיקים אחרים, ניתן לעשות זאת מבלי לפגוע בזכויות או בוותק.
  • 6 שנים עברו ויש לך חיסכון נזיל ופטור ממס –לאחר 6 שנים מפתיחת הקרן,  ניתן לדחות את משיכתם של הכספים שנצברו בה לכל זמן שמתאים לך. הסכומים שיופקדו לקרן לאחר תום התקופה, ייהנו מכל הזכויות. בינתיים הרווחת תוכנית חיסכון בתנאים מושלמים: הכסף נזיל, זמין לך בכל עת, וגם פטור ממס רווחי הון.
  • משיכת כספים מקרן נוספת ללא המתנה – אם פתחת בשלב כלשהו עוד קרן אחת או יותר על שמך, ונצבר ותק 6 שנים באחת מהן – ניתן למשוך סכומי כסף מהקרן הנוספת מבלי להמתין ל-6 שנות ותק.

שווה לפתוח קרן השתלמות – במגן בריאות נשמח לסייע לך בייעוץ ובבחירה

קבל הצעה
קרן השתלמות

לפרטים צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם